• СРОЧНО ПОМОГИТЕ 90 БАЛлОВ!!!!!!!!!
    Енергія кванта електромагнітного проміння дорівнює 4•10^-19 Дж. Якою є довжина хвилі цього проміння?

Ответы 6

  • спасибо
  • еще задания решишь?
    • Автор:

      pogonoyq
    • 5 лет назад
    • 0
  • по 90 баллов дам
    • Автор:

      buckeye
    • 5 лет назад
    • 0
  • А зачем они мне? а задачки посмотрим...
  • Дифракційна решітка містить 500 штрихів на 1 мм. Максимум якого найбільшого порядку дає ця решітка у разі перпендикулярного падіння на неї монохроматичного світла з довжиною хвилі 520 нм
  • E=4*10^-19 Дж   λ=?===E=h*c/λλ=h*c/E=6.63*10^-34*3*10^8/(4*10^-19)≈5*10^-7 м   (500 нм)===================================
    • Автор:

      ismael32
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years