• На пластинку з нікелю падає випромінювання з довжиною хвилі 150 нм. Визначити швидкість фотоелектронів, якщо робота виходу з речовини становить 6 еВ

Ответы 2

  • Огромное спасибо вам :)
    • Автор:

      doctor76
    • 6 лет назад
    • 0
  • λ=150*10^-9 м      A=6 эВ=9.6*10^-19 Дж     m=9.1*10^-31 кг      h=6.6*10^-34   c=3*10^8 м/с      v=?===h*c/λ=A + m*v²/2v=√(2*(h*c/λ - A)/m)=√(2*(6.6*10^-34*3*10^8/(1.5*10^-7) - -9.6*10^-19)/(9.1*10^-31))≈0.89*10^6 м/с   (890 км/с)============================================
    • Автор:

      olivevxlc
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years