Мотоцикліст рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху його тіла має вигляд: х=15-8t+t².
1)визначте проекції початкової швидкості та прискорення мотоцикліста
2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=5 с.
3) Напишіть рівняння швидкості мотоцикліста
4) Визначте швидкість мотоцикліста через 5с від початку спостереження
5)Визначте момент часу, коли мотоцикліст зупиниться
х=15-8t+t²первая производная это скоростьуравнение скорости V= - 8+2tначальная скорость Vo= - 8 м/сВторая - ускорениеa=2 м/с^22) х (5)=15-8*5+5² = 0 4) V(5)= - 8+2*5 =2 м/с5) остановится когда скорость будет равна нулю0= - 8+2tt=8/2=4 секундыЧерез 4 секунды тело остановится и начнет свое движение снова