• Вантаж кинули вертикально вниз з початковою швидкістю 5 м/с. З якої висоти кинули вантаж, якщо він падав 6 с?

Ответы 1

  • V=5t=2S=Vt+(g(t^2)/2) g=10S=5*6+(10*36)/2=210м
    • Автор:

      samevqf
    • 1 год назад
    • 13
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years