• Який тиск на дно посудини чинить шар гасу висотою 50 см. З якою силою тисне гас на дно посудини площею 200см( квадратних) ( густина 800кг/м(кубічний)

Ответы 1

  • Дано:h=50 смр=800 кг/м³S=200 смЗнайти: р-? F-?p=pgh=800×10×0.5= 4000 Па.50 см=0.5 м.F=p×S=4000×1=4000 Н.200 см=1 м.
    • Автор:

      esther23
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years