• Автомобіль масою 1500 кг рушає з місця під дією сили тяги 3000 Н та набуває швидкості 36 км год. Не враховуючи опір руху, визначте за який час автомобіль досяг такої швидкості.

Ответы 1

  • m=1500 кгF=3000 Нv=36 км/год=10 м/сt=?Эту задачу можно решить двумя способами. Первый - через импульс.t=p/F=mv/F=1500 кг * 10 м/с / 3000 Н = 5 с.Второй - через ускорение.t=v/a=v/(F/m)=10 м/с / (3000 H / 1500 кг) = 5 с.
    • Автор:

      emerson
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years