• У результаті ввімкнення двигуна швидкість руху космічного корабля збільшується від 7610 до 7650 мс визначити імпульс сили тяги двмгуна якщо маса корабля дорівнює 20 т

Ответы 1

  • 2 закон Ньютона можно записать в виде:Ft=mV2-mV1Ft=20 000(7650-7610)Ft=20 000*40=800 000 Hc - это импульс силы.
    • Автор:

      irisvqgg
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years