• Камінь підкинули вертикально вверх зі швидкістю 6 м/с. Використовуючи закон збереження повної механічної енергії, знайдіть: 1) Максимальну висоту підльоту каменю. 2) Висоту, на якій кінетична енергія каменю дорівнює потенціальній енергії. 3) Висоту, на якій кінетична енергія каменю вдвічі більша за потенціальну енергію каменю.

Ответы 1

  • Закон m*V1²/2+m*g*h1= m*V2²/2+m*g*h2.1) Внизу во время броска h1=0, V1=6, а вверху наоборот h2=hmax, V2=0 тогда V1²/2=g*hmax, откуда hmax=1.8 м (ну, так бросали, 6м/с~21км/час чуть ли не пешком)2) На высоте h3 по условию V3²/2=g*h3, тогда 2*g*h3=18 (см. формулу закона), и h3=0.9м.3) V4²/2=2*g*h4, по ф-ле з-на 2*g*h4+g*h4=18 ➡0.6м.Точка.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years