• Вагонетка, маса якої 400 кг і швидкість руху 3 м/, зчіпляється з нерухомою вагонеткою, маса якої 0,6 т. Яка швидкість вагонеток після їх зчеплення?

Ответы 1

  • m1v1=m2v2!600кг * х = 400кг * 3м/с!х= 1200 / 600 = 2м/с
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years