• швідкість тіла масою 8 кг змінюється за законом v=-2+4t.Визначити імпульс цього тіла через 3 с після початку руху.

Ответы 1

  • v(3) = -2 + 4*3 = 10 м/сИмпульс:p = m*v = 8*10 = 80 кг*м/с
    • Автор:

      sosa
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years