• швидкість тіла масою 8 кг змінюється за законом v= -2+4t. Визначити імпульс цього тіла через 3 с після початку руху

Ответы 1

  • P=mv=10*8=80(может быть). -2+4*3=-2+12=10
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years