• Нікелювання за допомогою електролізу пластинки, що має площу поверхні 64см² продовжувалося 2,5 годин. Знайти товщину шару нікелю якщо сила струму 0,3А густина нікелю 8800кг/м³, електрозварник еквівалент 3*10-7кг/кл

Ответы 1

  • S=64 см²=0,0064 мt=2,5 год=9000 сI=0,3 Аρ=8800 кг/м³k=3*10⁻⁷ кг/Клb=?b= \frac{V}{S} = \frac{m}{pS} = \frac{kIt}{pS}=3*10⁻⁷ кг/Кл * 0,3 А * 9000 с / 8800 кг/м³ / 0,0064 м²=0,00081 кг / 8800 кг/м³ / 0,0064 м²= 0,0000000920454545454545454545454545 м³ / 0,0064 м²≈0,0000144 м.           
    • Автор:

      sparky
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years