• за допомогою рухомого блока піднімають вантаж на висоту 15 метрів прикладаючи зусилля 130 H Яка робота виконується при цьому

Ответы 1

  • F=130 Нh=15 мA=?A=mgh=2Fh=2 * 130 Н * 15 м=3900 Дж=3,9 кДж.
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years