• Визначте, яку роботу виконає двигун за 25 хв, якщо при напрузі 220в сила струму в електродвигуні 2.25А , а ККД його 80 %

Ответы 1

  • 1)Знайдемо потужність, P=U*I, 220*1,25=275 Вт 2)Робота, якщо б ккд дорівнював 100%, A=P*t=275*(25*60)=412500 3) 412500* 0.8=330000=330 кДж-робота з урахуванням ККД
    • Автор:

      simbadbkt
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years