• Три електричні лампочки потужністю 50 Вт, 25 Вт, 25 Вт розраховані на напругу 110 В. Як потрібно їх ввімкнути в мережу з 220 В, щоб кожна з них споживала номінальну напругу. Зобразіть це на схематичному рисунку.

Ответы 1

  • P = U²/R

    R₁ = 110²/25 = 484 Ом - опір тих ламп, що мають потужність 25 Вт.

    R' = R₁/2 = 242 Ом - опір ділянки кола, що містить паралельне з'єднання ламп, що мають потужність 25 Вт.

    R₂ = 110²/50 = 242 Ом - опір лампи з потужністю 50 Вт.

    Щоб напруга поділилась порівну, потрібно, щоб ділянки кола мали однакові опори і були з'єднані послідовно. Таке з'єднання можна отримати, якщо лампи по 25 Вт з'єднати паралельно, а ту, що має потужність 50 Вт підключити до них послідовно.

    answer img
    • Автор:

      john488
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years