• Помогите....
    Два велосипедисти рухаються назустріч один одному. Один із них зменшує швидкість свого руху, рухаючись із прискоренням 0,4 м/с^2, другий - збільшує, рухаючись із прискоренням ,8 м/с^2. Через який час зустрінуться велосипедисти, якщо в момент початку спостереження швидкість першого становила 5 м/с^2, другого - 1,4 м/^2с, а відстань між ними дорівнювала 64 м?

Ответы 1

  • S=64=5t-0,2t^2+1,4t+0,4t^2=6,4t+0,2t^2t= 8 сек
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years