• із якою силою взаємодіють у вакуумі два точкові заряди по 12 нКл, якщо відстань між ними 3 см? У скільки разів зменшиться сила взаємодії, якщо заряди розташовуються у воді?  

Ответы 1

  • q1=12*10^-9q2=12*10^-9r=3*10^-2 мF=K((q1*q2)/r^2)=9*10^-9 * 12*10^-9 * 12*10^-9 / 9*10^-2F=144*10^-25
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years