Поможіть!!! Снаряд швидкість якого 1000 м/с , пробиває стіну бліндажа за 0,001 с і після цього має швидкість 200 м/с. Вважаючи рух снаряда в товщі стіни рівнопрескореним, знайти товщину стіни.
Найдем ускорение снаряда в стене:то есть а = - 800000 м/с²Теперь зная начальную скорость v1, ускорение а, найдем путь, который проделал снаряд в стене за 0.001 сs = 1000 м/с × 0.001 с + (-800 000 м/с²)×(0.001 с)² : 2 = 1 м - 0.4 м = 0.6 м = 60 см