• Із станції А до станції В з інтервалом у 10 хв виїхали два поїзди зі швидкістю 54 км/год. Яку швидкість мав зустрічний поїзд, якщо він зустрів ці поїзди з інтервалом у 4 хв один після другого?

Ответы 1

  • За десять хвилин перший електропоїзд проїде відстань S=v1t1. Зустрічний що відстань проїде зі швидкістю яка дорівнює (v1+v2), за 4 хвилини. Тому S=(v1+v2)t2

    Отже v1t1=(v1+v2)t2

    Звідси, v2= v1(t1-t2)÷t2=54км/год(10хв-4хв)÷4хв=81км/год.

    Відповідь: v2=81км/год

  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years