• Тіло масою 1 кг розташоване на висоті 2 м від поверхні землі. На якій висоті слід розташувати тіло масою 0,5 кг, щоб воно мало таку саму потенціальну енергію
    Напишіть разом з Дано

Ответы 1

  • Дано

    m1=1kg

    m2=0.5kg

    h1=2m

    h2=?

    En=mgh

    En1=En2

    1*10*2=0.5*10*h

    h=1*10*2/0.5*10=4м

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years