• Предмет на відстані 60 см від лінзи, оптична сила якої 5дптр. Визначити фокусну відстань лінзи і відстань від лінзи до зображення предмета.
    Буду дуже вдячна

Ответы 1

  • Дано:f=60 см=0,6 мD=5 дптр---------------F=?Решение:1/F=1/f+1/D=1/60+1/5=0,21
    • Автор:

      ashanti
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years