• яку корисну роботу виконує двигун екологічно чистого автомобіля з ккд 30 коли витрачає 15 л спирту

Ответы 1

  • Q теплоти згорання спирту=29 МДж/кг=29000кДж0,806×1000=806 г=0,806 кгQ=29000×0,806=23370 кДжКорисна робота =0.3×23370=67000кДж
  • Добавить свой ответ

Еще вопросы

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years