Автор:
daisycxtr4 З рівняння стану ідеального газу
pV= (m/μ)RT знаходимо масу
m = pVμ/RT = 0.0307 кг=30,7г
5 З рівняння стану ідеального газу
pV= (m/μ)RT знаходимо максимально допустиму температуру
Т = pVμ/mR = 334.26 K
6 З рівняння стану ідеального газу
pV= (m/μ)RT знаходимо мінімальний об*єм
V= mRT/(pμ) = 49.13 л
Автор:
leoallisonДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
rocconixonОтветов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
fabián59Ответов:
Смотреть