• Пожалуйста помогите надо на 31.01.19 ,все 10 задач . ПОЖАЛУЙСТА!!!!

    question img

Ответы 2

  • Большое Спасибо!!!!!
    • Автор:

      miahobbs
    • 6 лет назад
    • 0
  • 1. 45мм²=45*10⁶м²=0,000045м², бо 1мм²=0,000001м²

    680см²=680*10⁻⁴м²=0,068м², бо 1см²=0,0001м²

    75дм²=0,75м², бо 1дм²=0,01м²

    0,25км²=0,25*10⁶м²=250000м², бо 1км²=1000*1000=1000000м²

    3. n₁-?

    а=15см=0,15м

    b=30cм=0,3м

    S₁=2,1*3=6,3м²

    площа однієї плитки S₀=ab=0,15*0,3=0,045м²

    n₁=S₁/S₀=6,3/0,045=140 плиток

    Аналогічно

    S₂=1,9*3,6=6,84м²

    n₂=S₂/S₀=6,84/0,045=152 плитки

    4. щоб визначити товщину плівки, нам потрібно визначити маси краплі бензину чи мастила, площу, на якій розтечеться крапля, а також густини бензину чи мастила.

    V=Sd

    S-площа, на яку розтеклася крапля

    d - товщина плівки

    ρ=m/V=m/Sd⇒d=m/ρS

    Тобто, для визначення маси нам знадобляться терези, для визначення площі можемо скористатись аркушем в клітинку.

    5. Пляшка трісне, бо при замерзанні вода збільшує свій обєм.

    6. n₁=27000000000=27*10⁹- кількість молекул у кубику з ребром а₁=0,01мм

    n₂=27000=27*10³ - кількість молекул у кубику з ребром а₂-?

    Кількість молекул в кубиках відрізняється у n₂/n₁=27*10⁹/27*10³=10⁶ разів. Отже і обєми кубиків повинні відрізнятися у стільки ж разів.

    Обєм першого кубика V₁=a₁³, другого V₂=a₂³

    V₁/V₂=a₁³/a₂³=10⁶

    Звідси a₁/a₂=∛10⁶=10²=100

    a₂=a₁/100=0,01/100=0,0001мм

    Довжину ребра потрібно зменшити у 100 разів, тобто довжина ребра становитиме 0,0001мм

    7. ρ-?

    V=8см³        

    m=56г

    ρ=m/V

    ρ=56/8= 7г/см³=7000кг/м³

    Використовуючи таблицю густин, бачимо, що це може бути цинк

    8. m-?

    V=5л=0,005м³

    ρ=800кг/м³-густина гасу

    m=ρV=800*0,005=4кг

    9. V₀-?

    V=300cм³

    m=1,56кг=1560г

    ρ=m/V=1560/300=5,2г/см³- середня густина деталі

    За таблицею густина сталі становить ρ₁=7,8г/см³. Отже, в деталі є порожнина.

    Знайдемо обєм, який мала б мати деталь без порожнини:

    V₁=m/ρ₁=1560/7,8=200cм³

    Тому обєм порожнини V₀=V-V₁=300-200=100cм³

    10. V₁-обєм посудини-?

    m=500г

    V₂=1200cм³ -зовнішній обєм

    ρ=2,5г/см³-густина скла

    Обєм скла дорівнює:

    V=m/ρ=500/2,5=200см³

    Обєм посудини:

    V₁=V₂-V=1200-200=1000cм³

    2.

    • 0мл
    • 100мл
    • Автор:

      grant298
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years