• розв'язати задачу охороняючи свою територію , сокіл сапсан розвиває швидкість руху 100 метрів за секунду . При цьому кінетична енергія птаха досягла 4кдж. Якою є маса сапсана?

Ответы 1

  • Ответ:

    m=0.8 кг

    Объяснение:

    V=100 m/c                        Ek=mV2(в квадрате)/2

    Ek=4kDж=4000Дж          4000=m*10000/2

    m=?                                    m*10000=4000*2

                                               m*10000=8000

                                               m=8000/10000

                                               m=0.8 кг

    • Автор:

      haven
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years