• Допоможіть розвязати з фізики : прикладаючи горизонтальну силу 20H вантаж на відстані 12 метрів. Яку роботу було виконано? Яка потужність була якщо вантаж перемістили за 10 секунд

Ответы 1

  • Ответ:

    Объяснение:

    работа = сила *расстояние

    А=F*S=20*12=240 Джоулей

    Для мощности

    A=N*t

    N=A/t=240/10=24 Вт

    • Автор:

      chewy
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years