Предмет:
ФизикаАвтор:
bradynzm6nОтвет:
Загальний опір=23 Ом, а покази амперметра=0.52 А
Объяснение:
Загальний опір кола дорівнює сумі опорів:
7+2+14=23 Ом
I(сила струму)=U/R=12/23=0.52 А
Автор:
prince18Ответ:
Загальнiй опiр кола дорiвнюэ сумi опiров 7+2+14=23 оm
Сила струму U/R=12/23=0.52om
Загальнiй опir=23оm, ампераметр 0.52 А
Автор:
malachi576Добавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
gilОтветов:
Смотреть
Предмет:
АлгебраАвтор:
sebastian41Ответов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
aleahglennОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
estrellaОтветов:
Смотреть