• Срочно решить задачу по физике...
    Прямий провiдник довжиною l =О, 1 м знаходиться в однорiдному магнiтному полi з iндукцiею B=1 Тл. Кiнцi йоrо замкнуто гнучким провiдником, шо не знаходиться у магнiтному полi. Опiр цього електричного кола дорiвнює 0,4 Ом. Яка потужнiсть витрачається, якщо провiдник рухасться перпендикулярно лiнiям iндукцiї з швидкiстю V = 20 м/с?

    question img

Ответы 2

  • tana20101997 пж помогите с вопросом
    • Автор:

      itzelgnjy
    • 5 лет назад
    • 0
  • Ответ:

    10 Вт

    Объяснение:

    U=B*V*L=1*20*0,1=2 B   P=U^2/R=2^2/0,4=10 Вт

    • Автор:

      waters
    • 5 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years