• Час одного оберту Землі становить 24 год. Знайти кутову швидкість обертання точок на екваторі, якщо радіус Землі 6400 км. Знайти величину лінійної швидкості обертання Землі. УМОЛЯЮ ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ ТОЛЬКО ЗДЕЛАЙТЕ

Ответы 1

  • Ответ:

    1674.66666667КМ/ГОД

    Объяснение:

    Радіус на екваторі 0 градусов= 6400*cos0=6400*1=6400 км

    за добу точка на пройде 2*ПИ*R=2*3,14*6400=40192 км

    в добі 24 часа, тоді швидкість 40192км/ 24ч=1674.66666667км/год

    • Автор:

      lucky3ztu
    • 2 года назад
    • 1
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years