• Радіостанція працює на частоті 60 МГц. Визначте довжину електромагнітної хвилі, яку випромінює антена станції.

Ответы 2

  • Ответ:

    Объяснение:

    Довжина електромагнітної хвилі залежить від частоти хвилі і може бути визначена за допомогою формули:

    λ = c / f

    Де λ - довжина хвилі, c - скорость світла (299 792 458 м/с), f - частота хвилі.

    Тому довжина хвилі, яку випромінює радіостанція на частоті 60 МГц, буде рівна:

    λ = 299 792 458 м/с / 60 МГц = 5 м

  • Ответ:

    Для того, щоб визначити довжину електромагнітної хвилі, яку випромінює антена радіостанції, можна використати формулу:

    λ = c/f,

    де λ - довжина хвилі, c - швидкість світла, f - частота сигналу.

    Замість швидкості світла можна використати швидкість розповсюдження радіосигналу в повітрі, яка рівна приблизно 300 000 км/с.

    Таким чином, довжина хвилі радіостанції, що працює на частоті 60 МГц, буде рівна:λ = 300 000 км/с / 60 МГц = 5 м.

    Таким чином, довжина електромагнітної хвилі, яку випромінює антена радіостанції, рівна 5 м.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years