Предмет:
ФизикаАвтор:
brennacamposОбъяснение:
Масса прицепа с грузом составляет: p*S/10G=0,48 МПа * 125 см² / 10 м/с² = 0,6 кг.
Автор:
crystalhollandВідповідь:маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.
Пояснення:Для розв'язання цієї задачі можна скористатися формулою для тиску:
p = F / S
де p - тиск, F - сила, S - площа.
Оскільки у нас є два колеса, то сила, яку прикладає прицеп до дороги, дорівнює:
F = 2 * p * S
Підставляючи дані, отримаємо:
F = 2 * 0.48 МПа * 125 см² = 120 кН
Далі, для того щоб знайти масу прицепа з грузом, використаємо другий закон Ньютона:
F = m * g
де m - маса прицепа з грузом, g - прискорення вільного падіння.
Підставляючи дані, отримаємо:
m = F / g = 120 кН / 10 м/с² = 12 т
Отже, маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.
Автор:
josuéschultzДобавить свой ответ
Предмет:
Українська літератураАвтор:
harperwadeОтветов:
Смотреть
Предмет:
ИнформатикаАвтор:
rayleenОтветов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
jaidenroseОтветов:
Смотреть