• Яка маса тіла, якщо Земля притягує його з силою в 564 Н?

Ответы 1

  • Ответ:

    57.55 кг

    Объяснение:

    Маса тіла може бути знайдена з використанням другого закону Ньютона, який стверджує, що сила, що діє на тіло, пропорційна масі тіла та прискоренню, яке воно отримує.

    Формула для другого закону Ньютона:

    F = m*a

    де F - сила, що діє на тіло,

    m - маса тіла,

    a - прискорення тіла.

    У даному випадку, сила, з якою Земля притягує тіло, дорівнює 564 Н. Ця сила є вагою тіла, тому що згідно з законом всесвітнього тяжіння Ньютона, кожне тіло на Землі притягується до центру Землі силою ваги.

    Тому ми можемо записати:

    F = m*g

    де g - прискорення вільного падіння, яке на Землі дорівнює близько 9,8 м/с².

    Залишається лише знайти масу тіла:

    m = F/g = 564 Н / 9.8 м/с² ≈ Маса тіла може бути знайдена з використанням другого закону Ньютона, який стверджує, що сила, що діє на тіло, пропорційна масі тіла та прискоренню, яке воно отримує.

    Формула для другого закону Ньютона:

    F = m*a

    де F - сила, що діє на тіло,

    m - маса тіла,

    a - прискорення тіла.

    У даному випадку, сила, з якою Земля притягує тіло, дорівнює 564 Н. Ця сила є вагою тіла, тому що згідно з законом всесвітнього тяжіння Ньютона, кожне тіло на Землі притягується до центру Землі силою ваги.

    Тому ми можемо записати:

    F = m*g

    де g - прискорення вільного падіння, яке на Землі дорівнює близько 9,8 м/с².

    Залишається лише знайти масу тіла:

    m = F/g = 564 Н / 9.8 м/с² ≈ 57.55 кг

    Таким чином, маса тіла, яке Земля притягує з силою в 564 Н, становить близько 57,55 кг.

    Таким чином, маса тіла, яке Земля притягує з силою в 564 Н, становить близько 57,55 кг.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years