Предмет:
ФизикаАвтор:
giovannifreemanОтвет:
Згідно закону Ома, опір провідника можна знайти за формулою:
R = U / I
де R - опір провідника, U - напруга на затискачах провідника, I - сила струму, що протікає через провідник.
За вказаними умовами, опір провідника дорівнює:
R = U / I = 1.5 В / 0.5 А = 3 Ом
Після зменшення сили струму на 0,2 А, нова сила струму становитиме:
I' = I - ΔI = 0.5 А - 0.2 А = 0.3 А
Напруга на кінцях провідника визначається за формулою:
U' = R * I' = 3 Ом * 0.3 А = 0.9 В
Отже, після зменшення сили струму на 0,2 А, напруга на кінцях провідника зменшиться до 0,9 В.
Автор:
titus3v6xДобавить свой ответ
Предмет:
ПравоАвтор:
sarahwhiteОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
barnettОтветов:
Смотреть