• №1. Тіло кинуто вертикально вгору з початковою швидкістю 30 м/с. На якій висоті і через скільки часу швидкість тіла (за модулем) буде в 3 рази менша, ніж початкова швидкість кидання?ДАЮ 100 БАЛЛОВ ​

Ответы 1

  • Дано:

    Початкова швидкість, u = 30 м/с

    Пошук:

    Висота, h

    Час, t, при якому швидкість стає 1/3 початкової швидкості, t

    Розв'язок:

    Запишемо рівняння руху тіла з початковою швидкістю вгору:

    v = u - gt

    де:

    v - швидкість тіла в певний момент часу

    g - прискорення вільного падіння, g ≈ 9.81 м/с²

    t - час руху тіла

    Щоб визначити висоту, на якій швидкість стає в 3 рази меншою, нам потрібно знайти час, коли швидкість тіла стає 1/3 початкової швидкості:

    v = (1/3)u

    тоді

    (1/3)u = u - gt

    (2/3)u = gt

    t = (2/3)u/g

    t = (2/3) * 30 / 9.81

    t ≈ 2.44 с

    Тепер, використовуючи отриманий час, можемо знайти висоту:

    h = ut - (1/2)gt²

    h = 30 * 2.44 - (1/2) * 9.81 * (2.44)²

    h ≈ 36.8 м

    Відповідь:

    Висота, на якій швидкість тіла стане в 3 рази меншою, становить близько 36.8 м. Час, за який це станеться, складає близько 2.44 с.

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years