• є котушка мідного дроту з площею поперечного перерізу 0,1 мм².маса всього дроту 0,3 кг. треба визначити опір дроту​

Ответы 1

  • Ответ:

    зроби відповідь найкращою

    Объяснение:

    Щоб визначити опір дроту, нам потрібно знати його довжину, матеріал і товщину, а не масу. Однак, ми можемо визначити довжину дроту, використовуючи його масу і площу поперечного перерізу, а потім використати формулу для обчислення опору.

    Маса дроту може бути виражена через його густина та об'єм:

    m = ρ * V

    Об'єм дроту можна обчислити, використовуючи його масу та густину:

    V = m / ρ

    Для мідного дроту густина становить близько 8,96 г/см³, тому:

    V = 0,3 кг / (8,96 г/см³) = 3,345 * 10⁻⁴ м³

    Площа поперечного перерізу дроту дорівнює 0,1 мм² = 10⁻⁵ м². Щоб знайти довжину дроту, скористаємося формулою:

    V = A * L, де A - площа поперечного перерізу, L - довжина дроту

    L = V / A = (3,345 * 10⁻⁴ м³) / (10⁻⁵ м²) = 33,45 м

    Тепер, коли ми знаємо довжину дроту, можемо використати формулу для обчислення його опору:

    R = ρ * L / A

    Значення опору залежатиме від матеріалу дроту. Для мідного дроту, якщо ми приймемо опір міді як 1,72 * 10⁻⁸ Омм, опір дроту буде:

    R = (1,72 * 10⁻⁸ Омм) * (33,45 м) / (10⁻⁵ м²) ≈ 5,8 Ом

    Отже, опір дроту становить близько 5,8 Ом

    • Автор:

      scott677
    • 2 года назад
    • 1
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years