Ответ:
У даному випадку ми можемо використати формули руху з прискоренням вільного падіння:
h = (1/2)gt^2, де h - висота, з якої падає тіло, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²), t - час падіння.
З цієї формули можна вивести t:
t = sqrt(2h/g)
Підставляючи дані в формулу, отримуємо:
t = sqrt(2*45/9.81) ≈ 3,01 с
Отже, тіло падає близько 3,01 секунд.
Щоб знайти швидкість тіла в момент приземлення, можна використати формулу:
v = gt
Підставляючи дані, отримуємо:
v = 9.81 * 3.01 ≈ 29.53 м/с
Отже, швидкість тіла в момент приземлення становить близько 29.53 м/с.
Объяснение:
Автор:
summercbtdДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
blevinsОтветов:
Смотреть
Предмет:
АлгебраАвтор:
imanidennisОтветов:
Смотреть
Предмет:
Другие предметыАвтор:
boo12Ответов:
Смотреть