Ответ:Дано:
Q = 10 Кл - заряд
W = 25 Дж - робота електричного поля
Треба знайти напругу U.
Розв'язок:
Робота електричного поля визначається за формулою:
W = Q * U
Тоді:
U = W / Q
U = 25 Дж / 10 Кл
U = 2.5 В
Відповідь: напруга через реостат дорівнює 2.5 В.
Объяснение:
Автор:
kamden8jxwДобавить свой ответ
Предмет:
ЛитератураАвтор:
eduardoОтветов:
Смотреть
Предмет:
ЛитератураАвтор:
chicoОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
valerianoОтветов:
Смотреть
Предмет:
ХимияАвтор:
bradley100Ответов:
Смотреть