Предмет:
ФизикаАвтор:
pablovazquezОтвет:Вид руху: рівноприскорений прямолінійний рух.
Початкова координата: відсутня (не вказана у завданні).
Початкова швидкість: при t=0 швидкість дорівнює швидкості похідної від x за часом t, тобто v₀ = dx/dt | t=0 = 12 м/c.
Прискорення: a = d²x/dt² = 1,2 м/с².
Координата тіла через 3 секунди: x(3) = 123 + 0,63² = 43,8 м.
Залежність швидкості від часу: v(t) = dx/dt = 12 + 1,2t (м/с).
Залежність прискорення від часу: a(t) = d²x/dt² = 1,2 м/с².
Объяснение:
Автор:
ruffevowxДобавить свой ответ
Предмет:
Українська літератураАвтор:
justinrobertsОтветов:
Смотреть
Предмет:
Другие предметыАвтор:
marleneroyОтветов:
Смотреть