Предмет:
ФизикаАвтор:
rosewarnerОтвет:
Объяснение:
Запишемо другий закон Ньютона для кулі, яка висить у повітрі:
Fг = Fв,
де Fг - сила тяжіння кулі, а Fв - сила виштовхування водню.
Маса 1 м³ водню, який заповнює кулю, може бути визначена за формулою:
m = V * p = 1 м³ * 0,1 кг/м³ = 0,1 кг.
Таким чином, маса всієї кулі складається з маси оболонки та маси 1 м³ водню, або:
M = mоб + mводню = Vоб * pоб + Vводню * pводню,
де M - маса всієї кулі, mоб - маса оболонки кулі, Vоб - об'єм оболонки кулі, mводню - маса 1 м³ водню, який заповнює кулю, Vводню - об'єм 1 м³ водню, або 1 м³, pоб - густина оболонки кулі, а pводню - густина водню.
Отже, маса оболонки кулі може бути визначена за формулою:
mоб = M - mводню = Vоб * pоб + Vводню * pводню - mводню.
Об'єм оболонки кулі можна обчислити, віднявши об'єм водню від об'єму кулі:
Vоб = V - Vводню = 1 м³ - 1 м³ = 0 м³.
Тому формула для маси оболонки кулі зводиться до:
mоб = 0 м³ * pоб + 1 м³ * 0,1 кг/м³ - 0,1 кг = -0,1 кг.
Отримане значення від'ємне, що не має фізичного змісту. Це свідчить про те, що задача має некоректні вхідні дані. Можливо, вона має бути переформульована або додатково уточнена.
Автор:
alexis8mvqДобавить свой ответ
Предмет:
ОбществознаниеАвтор:
kellenganlОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
dodgerОтветов:
Смотреть
Предмет:
Английский языкАвтор:
thomasОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
tristan42Ответов:
Смотреть