• на спиртівці нагріли 500 г води від 20 до 90 градусів. ккд нагрівника становить 75 %. Яка маса спирту згоріла?  

Ответы 1

  • на спиртівці нагріли 500 г води від 20 до 90 градусів. ккд нагрівника становить 75 %. Яка маса спирту згоріла?  Дано  M=0,5 кг  t1=20 C   t2=90 C   КПД=0,75   m - ?КПД= Qп/Qз= с*m*(t2-t1)/q*mm=c*m*(t2-t1)/q*0,75=0,5*4200*70/0,75*2,7*10^7=
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years