• тіло масою 1кг під дією сили тертя рухається рівносповільнено.Визначити роботу сили тертя на відстані 100 м. коефіцієнт тертя 0,05

Ответы 1

  • Дано:

    m=1кг

    S=100м

    М=0,05

    А-?

    А=-Fтр*S, Fтр=м*N, N=mg, g=10м/с2

    А=м mgS, A=0,05*1кг*10м/с2*100м=50Дж

    • Автор:

      harry
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years