• Магнітне поле індукцією 2,1мТл діє з максимальною силою 0,3 мН на провідник 2см.Визначити силу струму на провіднику.

Ответы 1

  • Магнітне поле індукцією 2,1мТл діє з максимальною силою 0,3 мН на провідник 2см.Визначити силу струму на провіднику.

    сила  Ампера F=B*I*L*sin(a)

    I = F/(B*L*sin(a))=0,3 мН/( 2,1мТл *2см*sin90)=0.0003 /(0.0021*0.02*1)=7.1 А

    ОТВЕТ 7.1А

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years