• Першу третину шляху машина пройшла зі швидкістю 10 м/с, а відстань, що залишилася, зі швидкістю 20 м/с. Знайти середню швидкість машини.

Ответы 2

  • (10+20+20)/3 = 16.7м/с
    • Автор:

      rosie
    • 6 лет назад
    • 0
  • Vc=(S1+S2)/(t1+t2)=S/(s/3v1 +2s /3v2)==3v1v2/(v2+2v1)=3*10*20/(20+2*10)==600/40=15м/с
    • Автор:

      abigail83
    • 6 лет назад
    • 0
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years