Предмет:
ГеографияАвтор:
clotildejyyvНА КОЖНІ 100 М ПІДЙОМУ ТИСК ПАДАЄ НА 10 ММ РТ.СТ.
Висота Говерли 2061 м
2061-200= 1861 м спуск
Округлими 1861 до сотень метрів - 19
19*10= 190 - зміна тиску
560 + 190 = 750 мм рт.ст
Автор:
nathanielbrooksДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
plutoqumuОтветов:
Смотреть
Предмет:
ЛитератураАвтор:
barbieОтветов:
Смотреть
Предмет:
Другие предметыАвтор:
maddenОтветов:
Смотреть