Ответ:
Для знаходження об'єму канави, спочатку необхідно знайти її площу основи.
Оскільки канава має форму прямокутної трапеції, то її площа може бути обчислена за формулою:
S = (a + b) / 2 * h,
де a та b - довжини більшого і меншого основань трапеції, а h - висота трапеції.
У нашому випадку, довжина більшого основання дорівнює 8 м, а меншого - 4 м. Висота з одного боку становить 11 м, а з іншого - 17 м.
Тоді площа основи канави:
S = (8 + 4) / 2 * (11 + 17) = 6 * 28 = 168 м².
Оскільки висота канави не є однаковою на всій довжині, то об'єм буде залежати від висоти в різних точках. Але ми можемо приблизно знайти середню висоту канави, взявши середнє арифметичне значення висоти з обох боків:
h = (11 + 17) / 2 = 14 м.
Отже, об'єм канави буде:
V = S * h = 168 м² * 14 м = 2352 м³.
Відповідь: об'єм канави становить 2352 куб. метри.
Автор:
freddygypjДобавить свой ответ
Предмет:
МатематикаАвтор:
judithОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
sparkleОтветов:
Смотреть
Предмет:
Английский языкАвтор:
roverОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
buster59Ответов:
Смотреть