Трикутник АВС – рівнобедрений, АВ=СВ, отже медіана ВК – є висотою і бісектрисою. МК=4 см, ВМ:МК=2:1 за властиістю медіани триктуника, тоді ВМ= 8 см, ВК=12 см. АС= 2АК=18 см.
У прямокутному трикутнику ВАК <ВКА=90 градусів, за теоремою Піфагора АВ^2=BK^2 + AK^2 , АВ=15 см. Р= 15*2+18=48 (см)
Відповідь: 48 см
Автор:
torirksmДобавить свой ответ
Предмет:
Английский языкАвтор:
shadow40Ответов:
Смотреть
Предмет:
Физкультура и спортАвтор:
myleslittleОтветов:
Смотреть
Предмет:
ЛитератураАвтор:
wrinklesОтветов:
Смотреть