Добавить свой ответ
Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Предмет:
МатематикаАвтор:
ladybugОтветов:
Смотреть
Предмет:
МатематикаАвтор:
mona26Ответов:
Смотреть
Предмет:
Русский языкАвтор:
minniemercadoОтветов:
Смотреть
Предмет:
АлгебраАвтор:
draculazmiwОтветов:
Смотреть