• визначте елемент VI групи, якщо молярна маса його сполуки з гідрогеном 34 г/моль

Ответы 3

  • можна розв'язок?
  • Молярна маса гідрогену =1. А молярна маса елемента з гідрогеном = 34. Потрібно просто 34-1 =33. Якщо це лелемнт 6 групи то його молярна маса має бути 33. а Сульфур має 32,06.
  • Сульфур.....,...................................
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years