• Маса залізної пластинки, зануреної в розчин купрум (II) сульфату, збільшилася на 1,2
    г. Визначити масу купрум (II) сульфату, який прореагував

Ответы 2

  • спасибо
  •    1,2 г                    Х г

        Fe       +            CuSO4       =     FeSO4    +   Cu

    n = 1 моль            n = 1 моль

    М = 56 г/моль     М = 159,5 г/моль

    m = 56 г               m = 159,6 г

    1,2 г Fe      -    Х г CuSO4

    56 г Fe     -    159,6 г CuSO4

    m(CuSO4) = 1,2 * 159,6 / 56 = 3,42 г

  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years