• вищій оксид єлементу з відносною атомною масою 40 повністю прореагував з вищім оксидом елемента з відносною масою 32 .маса продукту реакціі становить 17 гр. Обчисліть масу основного оксиду,що вступив у реакцію

Ответы 1

  • CaO+SO3->CaSO4n=m\MM(CaSO4)=136 г\мольn(CaSO4)=17\136=0,125 мольn(CaO)=n(CaSO4)=0,125 мольm=n*MM(CaO)=56 г\мольm(CaO)=56*0,125=7 г
  • Добавить свой ответ

Войти через Google

или

Забыли пароль?

У меня нет аккаунта, я хочу Зарегистрироваться

How much to ban the user?
1 hour 1 day 100 years